Bezpečnost, nebo nerušená práce? Se Safetica 9.9 máte obojí.

Rovnováha mezi důkladným zabezpečením a nerušenou prací uživatelů byla pro společnost Safetica vždy prioritou. V nejnovější verzi nemusí blokující DLP politika nutně přerušit práci uživatele. Administrátor nyní může důvěryhodným uživatelům nastavit možnost porušit DLP politiku, pokud k tomu mají oprávněný důvod. 

Takové události jsou samozřejmě zaznamenány a lze je snadno auditovat. Díky uživatelským komentářům s odůvodněním pak administrátor snadno pochopí kontext každé události. 

Uživatelské odůvodnění lze nakonfigurovat pro každou politiku zvlášť, což umožňuje řídit, pro které situace a uživatele bude tato flexibilita povolena. 

Kontrolujte obsah souborů, jen když je třeba

Pokud uživatelé opakovaně pracují s citlivými daty, a vy víte, že tak činí bezpečně, neexistuje žádný dobrý důvod, proč by DLP řešení mělo zpomalovat jejich práci.

S novou verzí Safetica jednoduše vytvoříte prioritní politiku v režimu „Povolit“, která popíše bezpečné operace, místa a uživatele. Safetica pak pro tyto situace kontrolu obsahu souborů zastaví, a umožní tak uživatelům pracovat naplno. Naprosto jednoduché.

Řiďte odesílaní dat mimo firemní Git repozitáře

Ať už používáte Git pro správu zdrojového kódu nebo jako systém pro verzování dokumentů, Safetica nyní pomáhá uživatelům pracovat s Gitem bezpečně. Práce s firemními repozitáři zůstává 100% nerušená, ale dokážete snadno zabránit uživatelům odeslat změny a data mimo firemní repozitáře. 

Vylepšení výkonu a zabezpečení 

Nová verze přichází jako vždy s desítkami optimalizací a opravami chyb. Tentokrát jsme se zaměřili na výkon backendu a rychlejší práci se záznamy jak v aplikaci Safetica Management Console, tak v aplikaci WebSafetica.

Uživatelé Safetica Mobile určité uvítají zvýšenou bezpečnost našich nových iOS certifikátů.

Oznamujeme veřejnou beta verzi Safetica 9.10 s OCR!

Vůbec poprvé oznamujeme dostupnost veřejné bety pro následující verzi Safetica 9.10. Bude obsahovat mimo jiné optické rozpoznávání znaků (OCR) a zcela přepracovanou technologii kontroly obsahu souborů.

Funkce OCR umožňuje kontrolovat skenované PDF dokumenty a obrázkové soubory a chránit je stejným způsobem jako ostatní dokumenty. S novou technologií inspekce obsahu souborů získáte lepší kontrolu nad tím, které soubory inspekci podléhají a také rozšířený seznam podporovaných typů souborů.

Beta verzi jsme již důkladně testovali, ale chceme ověřit její výkon v reálném provozu na více různorodých prostředích. Jakmile si budeme 100% jisti, že vše funguje bezvadně, zpřístupníme verzi Safetica 9.10 všem našim zákazníkům.

Pokud chcete získat přístup k veřejné beta verzi Safetica 9.10 s OCR, přihlaste se níže.

Získejte přístup k beta Safetica 9.10!

Autor Ján Lakatoš
Product Manager @Safetica Technologies

Ján je zodpovědný za DLP funkce. Většinu svého času tráví debatami se zákazníky, partnery a developery, aby mohl stále vylepšovat Safetica.

email