Nakoukněte do Safetica 9.3 – Data kdekoliv

Safetica se dlouhodobě zaměřuje na dostupnou ochranu dat pro jakoukoliv společnost bez nutnostibez nutnosti dedikovaných IT administrátorů nebo přerušení provozu.

Pro zajištění ochrany našich klientů máme vždy na mysli jednoduché nasazení, snadné použití a škálovatelnost bezpečnostního řešení, které je zaměřeno na uživatele a které chrání před úmyslnou i neúmyslnou ztrátou dat.

S ohledem na tyto vlastnosti vám přinášíme spoustu inovací, které určitě oceníte.

Chcete si všechno vyzkoušet na vlastní kůži? Naše demo verze je vám k dispozici!

Chci si zkusit novou Safetica 9.3!

Integrace s Fortinet

Žijeme v době, kdy stačí obyčejné kliknutí, aby jakýkoliv soubor mohl cestovat skrz komunikační kanály po celém světě. Proto potřebujeme, aby klasifikace dat cestovala s nimi. To je důvod, proč jsme pro Safetica 9.3 vyvinuli schopnost chránit vaše data, i když opustí zařízení a cestují napříč všemi typy kanálů. Účinná trvalá klasifikace metadat společně s novou integrací s Fortinet založenou na propojení řešení přes API celý proces klasifikace zefektivňuje. Získáte detailní kontrolu nad tím, jak citlivá data cestují skrze sítě a jak jsouna koncových zařízeních. Díky integraci Safetica a Fortinet (FortiGate, FortiMail a FortiSIEM) snadno rozpoznáte data, ať už jsou kdekoliv, ochráníte citlivé soubory napříč koncovými zařízeními i sítí nebo vytvoříte komplexní systém správy hrozeb jen s minimálním úsilím.

Diagram společného řešení Safetica a Fortinet

Diagram společného řešení Safetica a Fortinet

Začíná audit pro Mac a Android

V návaznosti na Safetica 9.1 s auditem cloudového Office 365 a Exchange Online, rozšiřuje nová verze schopnost auditu ještě dál. Jsme pyšní, že vám můžeme oznámit první verzi s auditem souborů na macOS a Android. Nové funkce auditu napříč platformami umožňuje kompletnější porozumění souborovým operacím a toku citlivých dat ve vaší společnosti. Pomůže vám to získat odpovědi na otázku „S jakými daty zaměstnanci pracují?“.

Další vylepšení

  • rozšířené možnosti detekce citlivého obsahu;
  • stažení souborů souvisejících s incidenty pro forenzní účely;
  • pokročilá upozornění na hromadné porušení bezpečnostních pravidel;
  • vylepšená podpora dokovacích stanic;
  • zlepšená integrace a reportování SIEM;
  • vylepšení výkonu a rychlejší načítání webových stránek.

Chcete si všechno vyzkoušet na vlastní kůži? Naše demo verze je vám k dispozici!

Chci si zkusit novou Safetica 9.3!


Přečtěte si naše další novinky

Safetica na cestách

Safetica Technologies otevírá trh v Brazílii


Napsal Vítězslav Janeček
Product Manager @ Safetica Technologies

Většinu času se věnuje zákazníkům a partnerům. Své poznatky pak předává vývojářům, aby stále zlepšovali funkce služby Safetica.

email

Okomentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.