Safetica 9.1: Citlivá data a cloud e-mail pod kontrolou

Přichází nová verze řešení na ochranu citlivých dat Safetica 9.1. Představíme vám, jak odhalit rizika na Office 365 Exchange Online nebo jak s pomocí nových pravidel lépe identifikovat citlivý obsah ve firmě. Přečtěte si o spoustě dalších vylepšení pro zvýšení bezpečnosti vaší firmy.

Posilte detekci obsahu

Detekce a ochrana citlivého obsahu je oprávněně jednou z nejpoužívanějších forem ochrany důležitých dokumentů v Safetica DLP. Proto neustále vylepšujeme schopnosti, přesnost a rychlost tohoto nástroje.

Safetica 9.1 výrazně rozšiřuje možnosti, jak určit citlivý obsah ve společnosti. Nově vytvoříte flexibilní politiky pomocí skládání pravidel A SOUČASNĚ (AND) a NEBO (OR). Určíte například, že citlivý dokument obsahuje rodné číslo a současně ID zákazníka anebo číslo karty současně s číslem účtu. Abyste se mohli zaměřit pouze na významné přesuny citlivých dat, stanovíte minimální hranici počtu nalezených výskytů citlivého obsahu individuálně, pro každé pravidlo zvlášť.

Safetica 9.1 je plně kompatibilní s předchozími verzemi, takže převede vaše stávající pravidla při aktualizaci a můžete využívat nových možností ihned a bez jakékoliv práce navíc.

Safetica 9.1 umožňuje vytvářet flexibilní systém pravidel

Safetica 9.1 umožňuje vytvářet flexibilní systém pravidel

Zkroťte sílu Exchange Online

Využití cloudových služeb ve firemním prostředí přináší nová bezpečnostní rizika, která je potřeba adekvátně kontrolovat. Safetica nabízí sledování odcházejících souborů v jednom z nejpopulárnějších cloudových nástrojů současnosti – Office 365.

Ve verzi 9.1 lépe porozumíte bezpečnostním rizikům. Firemní e-maily totiž můžete monitorovat i v Exchange Online. Z jednoho místa získáte přehled o e-mailech, ať už jsou posílány z Outlooku zaměstnanců anebo jdou přes cloudový Exchange Online. Safetica 9.1 také přináší velkou výhodu v tom, že na e-mailovou komunikaci dohlédnete i bez nainstalované Safetica na koncových počítačích.

Safetica 9.1 přináší kontrolu e-mailů posílaných pomocí cloudového Exchange Online

Safetica 9.1 přináší kontrolu e-mailů posílaných pomocí cloudového Exchange Online

Připravte se na nové možnosti

Safetica 9.1 obsahuje celou řadu dalších vylepšení a oprav chyb, které vám pomohou vytvořit bezpečné pracovní prostředí ve vaší společnosti:

  • Snadnější integrace e-mailových bran třetích stran
  • Bezpečnostní incidenty ve WebSafetica a Security Auditu jsou přehlednější, podrobnější a srozumitelněji informují o rizicích
  • Zvýšení zabezpečení Safetica Management Serveru proti útokům
  • WebSafetica a koncová zařízení podporují čínštinu
  • Vylepšení identifikace a správy uživatelů a usnadnění správy ve velkých organizacích

Máte chuť přečíst si ještě něco?

Safetica je finalistou Cyber Security Awards 2019


Napsal Vítězslav Janeček
Product Manager @ Safetica Technologies

Většinu času se věnuje zákazníkům a partnerům. Své poznatky pak předává vývojářům, aby stále zlepšovali funkce služby Safetica.

email

Okomentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.