Safetica 9.5 – Připravena na dobu cloudovou

Během nejbližších týdnů budeme připraveni uvést zcela novou verzi produktu Safetica DLP. Díky novým funkcím drží Safetica krok se současným trendem využívaní cloudových služeb pro uchovávání a práci s citlivými daty. A to není všechno.

Podívejte se krátce, co všechno vás v nové verzi čeká na záznamu z našeho webináře.

E-mailové DLP zásady pro Office 365 

Velice nás těší, že tolik našich zákazníků přistupuje na funkce Safetica Office 365 a zajišťuje pomocí nich lepší viditelnost cloudových dat. Rovněž vám s potěšením prozradíme, že Safetica 9.5 uvádí zcela novou úroveň integrace s Office 365 a zavádí e-mailové DLP zásady pro Exchange Online! Takto můžete ochránit svá data bez ohledu na zařízení, ze kterých vaši uživatelé komunikují – a můžete auditovat a nyní rovněž aplikovat DLP zásady i na e-mailových zprávách zaslaných z pracovních počítačů, domácích počítačů i mobilních zařízení.

Princip „Data kdekoliv“ opět rozšířený 

Stále se pevně držíme naší filozofie „Data kdekoliv“, kterou jsme zavedli vloni na podzim – a nyní ji uplatňujeme ještě důrazněji. Verze Safetica 9.5 rozšiřuje dříve zavedenou trvalou klasifikaci dat uloženou v metadatech souborů pomocí technologie metadat, se kterou je robustnější a je k dispozici pro široké užití. Pokud jste si zatím nebyli jistí, je právě teď ten nejlepší čas zavést novou klasifikaci Safetica a zajistit tak audit a ochranu dat, ať jsou umístěna kdekoli.

Vyzkoušejte řešení Safetica s databází Azure SQL 

Pokud jste brzy přecházeli na cloudové technologie, určitě oceníte, že dnes Safetica běží také na databázích Azure SQL. Využijte výhody hostování dat na cloudu, jako je škálovatelnost výkonu a velikost úložiště a snazší zálohování databáze. Už jen díky těmto vlastnostem je toto řešení atraktivní a výkonnou alternativou k provozování omezené instance Microsoft SQL Server Express.

Safetica 9.5 – nejdůležitější změny 

 • E-mailové DLP zásady pro Office 365 / Exchange Online
 • Vylepšená integrace s Office 365 s automatickou konfigurací
 • Zdokonalená technologie trvalé klasifikace dat pomocí zápisu do metadat souborů
 • Podpora hostování databáze Azure SQL
 • Nové vestavěné slovníky citlivého obsahu pro Brazílii, Ekvádor, Singapur
 • Zdokonalená podpora skupin zabezpečení a rozsáhlých struktur služby Active Directory
 • Zdokonalená podpora plně zabezpečených (end-to-end) webových serverů
 • Aktualizované bezpečnostní problémy, grafy a souhrny v sestavě Security Audit Report
 • macOS správce zařízení v neomezujícím režimu, s možností upozornění administrátora
 • Zdokonalený souborový audit a řízení klientů Safetica na systému macOS
 • Koronavirus a home office
Download the report now!

Author Ján Lakatoš
Product Manager @Safetica Technologies

Ján je zodpovědný za DLP funkce. Většinu svého času tráví debatami se zákazníky, partnery a developery, aby mohl stále vylepšovat Safetica.

email