Safetica chrání data i ve státech jižní Afriky

Dobře víme, že rychlý růst ekonomik v afrických zemích souvisí s potřebou nových technologií. A s nimi jde ruku v ruce také kybernetická bezpečnost. Proto je nám ctí, že nyní chráníme uživatele v dalších 13 zemích jižního cípu afrického kontinentu. Podělte se o naši radost a přečtěte si více o nové spolupráci.

Nové možnosti i nové příležitosti

V listopadu 2018 jsme podepsali smlouvu s distributorem Prodata Group z Jihoafrické republiky. Náš nový partner působí na trhu už od roku 1992. Zaměřuje se zejména na africký kontinent.

Pro spolupráci jsme se rozhodli díky jeho zkušenostem, know-how a především kvůli přístupu orientovaném na zákazníka. Zaujal nás také vynikající systém zákaznické podpory.

Cape Town

Díky rozšíření na africký kontinent vzroste celkový počet chráněných zemí na 78. Nově se na nás mohou spolehnout uživatelé v Angole, Botswaně, Ghaně, na Pobřeží Slonoviny, Mauriciu, v Keni, Mozambiku, Namibii, Nigérii, Jihoafrické republice, Tanzanii, Zambii a Zimbabwe.


Přečtěte si naše další novinky

Stali jsme se členem Microsoft Partner Network

Od propojení s nejrozšířenějším počítačovým operačním systémem si slibujeme především efektivnější ochranu vašich dat. Navíc cloudovou verzi Safetica DLP nově získáte i v Microsoft Azure Marketplace.

Cyber Security tech accordPřitvrzujeme v boji za bezpečnost a nezávislost internetu

V letošním říjnu jsme se připojili do celosvětové iniciativy Cybersecurity Tech Accord a postavili se tak vedle společností, jako je Nokia, Telefonica, Microsoft nebo Avast. Přečtěte si, co členství přináší a naše další kroky za bezpečnost uživatelů internetu.


Michaela Kosičová, Copywriter @Safetica Technologies.

Dělám obsah zábavnější a chci, aby vás Safetica nejen chránila, ale i bavila.

Okomentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *