Safetica je finalistou Cyber Security Awards 2019

Stali jsme se finalistou v soutěži Cyber Security Awards pro rok 2019 v kategorii Nejlepší bezpečnostní firma do 150 zaměstnanců. Samotný postup do finále bereme jako ocenění naší práce a jsme hrdí, že se můžeme řadit vedle společností, jako je například Vodafone. Pokračujeme tak v letošním sbírání mezinárodních ocenění.

Cyber Security Awards je nezávislá soutěž oceňující ty nejlepších jednotlivce, týmy a společnosti v oblasti kybernetické bezpečnosti. Postupem do finále se vyzdvihují všichni, kteří svým výjimečným nebo inovativním počinem ženou kupředu celé odvětví. 

Cyber Security Awards Finalist 2019
“Jsem pyšný na mé kolegy a spolupracovníky i na naše zákazníky. Především díky nim jsme získali další ocenění naší práce. O vítězi se teprve rozhodne, ale už postup mezi finalisty považuji za úspěch a důkaz toho, že svou práci děláme dobře,” okomentoval umístění Petr Žikeš, CEO Safetica Technologies.

Kybernetická bezpečnost rok od roku nabývá na důležitosti

Jednatelka a zakladatelka společnosti BeecherMadden Karla Reffold je jednou z odborníků, kteří rozhodují o nominacích i vítězi. O letošním ročníku soutěže řekla: „Letos je vyhodnocování velmi těžké. Doposud šlo o nejtěžší rozhodnutí, které společnosti nakonec poslat do užšího výběru. Existuje tolik fantastických inovativních projektů a lidí, kteří dělají skvělé věci pro kybernetickou bezpečnost.“

Vítězové budou slavnostně vyhlášeni 4. července v hotelu Park Plaza v Londýně na oficiální události všech finalistů a dalších významných osobností. Bude to tak výjimečná příležitost k setkání s předními odborníky z poradenských společností, technologických firem a dalšími profesionály z oblasti kybernetické bezpečnosti.

Držte nám palce!


Přečtěte si vše o nové Safetica 9.0 v našich předchozích článcích

A vítězem se stává … Safetica!


Michaela Kosičová, Copywriter @Safetica Technologies

Dělám obsah zábavnější a chci, aby vás Safetica nejen chránila, ale i bavila.

email

Okomentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.