Safetica na cestách

Po celý rok se pravidelně vydáváme na školení a setkání s našimi partnery do různých koutů České a Slovenské republiky. V posledních měsících jste nás mohli potkat v Praze, Bratislavě nebo i na Konopišti. Rádi jezdíme naše partnery osobně podpořit a představit řešení Safetica jejich zákazníkům. Všichni totiž máme společný cíl – pomoci společnostem ochránit citlivá data. A kde jste nás tedy mohli v poslední době potkat?

ETeC Bratislava

Technická konference organizovaná společností ESET se uskutečnila začátkem dubna v Bratislavě. Na akci jsme řešení Safetica prezentovali technickým pracovníkům z řad nových a stávajících ESET partnerů. Další den jsme pro zájemce připravili i celodenní školení a moc nás potěšil obrovský zájem.

Celodenní školení Safetica

Celodenní školení Safetica

ALEF Inspirace Praha

Na čtvrtém ročníku ALEF Inspirace jsme v dubnu představili zajímavé novinky a případové studie z oblasti Cybersecurity, Infrastructure, Data center a Cloud. Setkat jste se s námi mohli i osobně na našem stánku, kde jsme odpovídali na všechny dotazy týkající se DLP.

AMI Business snídaně

Znovu jsme měli možnost zúčastnit se business snídaně organizované společnostní AMI. Součástí této akce byly prezentace řešení, popisy modelových situací a přehled trendů v oblasti řízení kybernetické bezpečnosti. Vše se konalo pod tematickým názvem Opravdu víte, kdo a kam přistupuje? Safetica zde vystoupila s prezentací Jak se vyhnout nejčastějším chybám při práci s daty.

Michael Skoupý a Lukáš Polách na AMI Inspirace

Michael Skoupý a Lukáš Polách na AMI Inspirace

Výroční zasedání platformy Kybez

V měsíci květnu jsme se setkali s partnery platformy Kybez v resortu Golf&Spa Konopiště na výročním zasedání, které bylo spojeno s golfovým turnajem. V rámci setkání jsme seznámili všechny účastníky se společností Safetica Technologies a také s důvody, proč je potřeba chránit citlivá data.

Snídaně s Cloud4Com

V Ústí nad Orlicí jsme zavítali na milé setkání s klienty společnosti OG Soft. Během 2 hodin jsme jim představili aktuální problematiku ochrany dat ve společnosti, seznámili je s ověřenými postupy, jak efektivně pracovat s citlivými daty a jak jim při tom může řešení Safetica pomoci. Samozřejmě nechyběly ani případové studie.

Chcete náš tým na vašem výstavním stánku nebo konferenci? Žádný problém! Rádi podpoříme váš business. Napište nám o vaší akci a jak vás můžeme poprosit.

Pro více informací kontaktujte svého channel managera.

Máte chuť přečíst si ještě něco?

Safetica Technologies otevírá trh v Brazílii

Stali jsme se zlatým partnerem Microsoftu


Napsala Barbora Lacinová
Marketing Specialist @ Safetica Technologies

V Safetica se věnuje marketingové podpoře obchodnímu oddělení, dohlíží na obsah webu a eventy.

email

Okomentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.