Safetica Technologies otevírá trh v Brazílii

Safetica Technologies, jeden z nejvíce uznávaných poskytovatelů řešení na ochranu dat, oznamuje spolupráci se společností EsyWorld, jakožto jejím distributorem v Brazílii. Rozšiřuje tak seznam více než 110 zemích, ve kterých pomáhá chránit data. Hlavním cílem tohoto spojenectví je otevřít brazilský trh a podpořit prodej oblíbeného řešení na ochranu dat pro malé, středí i velké podniky napříč všemi obory.

EsyWorld

EsyWorld bude na brazilském trhu distribuovat Safetica Auditor, Safetica DLP a Safetica DLP Mobile. Všechny tyto nástroje zvyšují produktivitu zaměstnanců a chrání společnosti před náhodným nebo záměrným únikem dat. Luís Rogérie Moraes, CEO společnosti EsyWorld, o spolupráci říká:

„Soustředili jsme se na potřeby trhu a pochopili jsme, že nabídnutí řešení pro prevenci ztráty dat je vzhledem k blížícímu se nařízení o ochraně dat LGPD, velmi aktuální. Navíc je cena konkurenceschopná a výhodná pro podniky všech velikostí. Únik dat by totiž mohl mít za následek i jejich bankrot.“

Safetica v Brazílii

Pro společnost Safetica byl výběr EsyWorld jako jejího distributora jednoznačný, především díky vynikající profesionalitě:

„Chtěli jsme mít zástupce v Brazílii, který by vyhovoval našemu celosvětovému působení, a EsyWorld byla správná volba,“ říká Petr Žikeš, CEO ve společnosti Safetica Technologies.

Zajímá vás Safetica DLP? Vyberte z našich partnerů!

Safetica partneři


Přečtěte si naše další novinky

Stali jsme se zlatým partnerem Microsoftu

Safetica 9.1: Citlivá data a cloud e-mail pod kontrolou

email

Okomentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.