Safetica získala certifikaci ISO 9001 a ISO/IEC 27001 – Znovu potvrzujeme závazek vůči svým zákazníkům

Certifikace ISO 9001 a ISO/IEC 27001 potvrzuje dlouhodobý závazek Safetica Technologies a snahu o kvalitu a bezpečnost svých produktů a služeb. Certifikáty se vztahují jak na produkty Safetica Auditor, Safetica DLP a Safetica Mobile, tak na veškeré činnosti Safetica, včetně interních činností a její celosvětové obchodní sítě.

ISO (Mezinárodní organizace pro normalizaci) je nezávislá nevládní organizace, jejíž členové zastupují standardy organizací ve 164 zemích. Je to největší světová federace národních normalizačních organizací se sídlem v Ženevě, které usnadňují světový obchod poskytováním společných standardů mezi národy.

Získáním certifikátu ISO 9001:2015 (Systémy řízení kvality) Safetica prokazuje, že má zavedené úspěšné procesy pro poskytování vysoce kvalitních produktů a služeb. Certifikace ISO/IEC 27001:2013 (Systém řízení bezpečnosti informací) odráží dlouhodobé úsilí společnosti Safetica o zabezpečení dat a o vývoj produktů s bezpečným designem.

„Certifikáty ISO potvrzují, co naši stávající zákazníci už dlouho vědí – naše odhodlání chránit jejich data a snahu o kvalitu a bezpečnost, s nimiž vyvíjíme naše řešení od výzkumu až po finální provedení. Protože právě tyto priority patří mezi naše nejvyšší,” říká Petr Žikeš, CEO Safetica. „Zabezpečení dat a ochrana osobních údajů jsou i nadále hlavním zájmem každé firmy a jsme rádi, že jsme součástí této snahy. S certifikací ISO si mohou být společnosti, které nás ještě neznají, opravdu jisté, že jejich citlivé informace zůstanou chráněny a v bezpečí.”


Chcete si vyzkoušet Safetica na vlastní kůži? Naše demo verze je vám k dispozici!

Chci si zkusit Safetica!


Přečtěte si naše další novinky

Nakoukněte do Safetica 9.3 – Data kdekoliv

Safetica DLP a Gartner Magic Quadrant

email

Okomentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.