Stali jsme se členem Microsoft Partner Network

Od letošního podzimu jsme součástí Microsoft Partner Network. Propojení s nejrozšířenějším počítačovým operačním systémem přináší především efektivnější ochranu vašich dat. Navíc cloudovou verzi Safetica DLP nově získáte i v Microsoft Azure Marketplace.

Získali jsme ocenění Microsoft Silver Partner

Propojení Safetica a Microsoft přináší ochranu dat do oblasti mezi cloudem a vnitřním perimetrem organizace. Na hraně obou prostředí navazujeme na služby Microsoft Office 365 a Microsoft Azure Information Protection. Výsledkem je pak řešení, které zamezí úniku citlivých informací bez ohledu na to, kde se nacházejí.

„Výběr Microsoft Office 365 jako pilotního cloudového projektu byl logickou volbou, protože velká část naší technologie a infrastruktury je postavena právě na produktech a prostředí od firmy Microsoft. Propojení našich řešení bylo proto velmi efektivní a přímočaré,” komentuje Zbyněk Sopuch, technologický ředitel Safetica Technologies.

Náš status Microsoft Silver Partner jsme získali jako Independent Software Vendor s kompetencemi Application Development a Data Analytics.  

Spolupráce na plné obrátky

Nastartování této spolupráce jsme završili umístěním Safetica DLP v cloudové verzi do Microsoft Azure Marketplace, online obchodu pro IT profesionály.

Dalším společným projektem byla podzimní konference Data Security Day, na které se odborníci zaměřili na komplexní stránku problematiky ochrany dat. Pořádali jsme ji ve spolupráci s Microsoft, Fortinet, poskytovatelem řešení pro kybernetickou bezpečnost, a BDO IT, auditorskou a poradenskou společností.

A kam povedou naše další kroky? Následujícím milníkem na cestě k upevnění a posílení postavení partnera pro nás bude dosažení úrovně Microsoft Gold Partner.


Přečtěte si naše další novinky

Cyber Security tech accordPřitvrzujeme v boji za bezpečnost a nezávislost internetu

V letošním říjnu jsme se připojili do celosvětové iniciativy Cybersecurity Tech Accord a postavili se tak vedle společností, jako je Nokia, Telefonica, Microsoft nebo Avast. Přečtěte si, co členství přináší a naše další kroky za bezpečnost uživatelů internetu.

Safetica chrání data i ve státech jižní Afriky

Dobře víme, že rychlý růst ekonomik v afrických zemích souvisí s potřebou nových technologií. A s nimi jde ruku v ruce také kybernetická bezpečnost. Proto je nám ctí, že nyní chráníme uživatele v dalších 13 zemích jižního cípu afrického kontinentu. Podělte se o naši radost a přečtěte si více o nové spolupráci.


Michaela Kosičová, Copywriter @Safetica Technologies.

Dělám obsah zábavnější a chci, aby vás Safetica nejen chránila, ale i bavila.

Okomentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *