Stali jsme se zlatým partnerem Microsoftu

Na podzim roku 2018 se Safetica připojila k Microsoft Partner Network a zařadila se mezi stříbrné partnery. Po necelém roku působení v síti se nám povedlo dostat se na další úroveň – Safetica se stala Microsoft Gold Partnerem. Co to pro nás a naše zákazníky znamená?

Zefektivňujeme vývoj

Získání zlatého partnerství je pro nás pokračování technologické a obchodní spolupráce Safetica a Microsoftu. DevOps kompetence, kterou jsme získali, souvisí s efektivním vývojem aplikací využitím technologií Microsoftu. Nové technologie nám umožní ještě rychlejší, bezpečnější a kvalitnější dodávku nových verzí našich produktů našim zákazníkům.

Zlaté DevOps partnerství nám přinese užší spolupráci a projeví se také v rychlejší integraci v ekosystémech Microsoft Azure a Office 365, pomůže nám zefektivnit procesy, zrychlit vývoj a tím také zvýšit kvalitu Safetica.

Velké díky za dosažení nového stupně partnerství patří především kolegům, kteří složili vyžadované certifikační zkoušky a pomohli nám tak získat kompetenci Gold DevOps. Jaké kompetence Microsoftu nyní máme:

  • Gold DevOps Partner
  • Silver Partner pro vývoj aplikací
  • Silver Partner pro analýzu dat

Tím to nekončí

Proč je pro nás zlaté partnerství důležité? Je pro nás symbolem toho, že svou práci děláme dobře. Díky tomuto úspěchu máme přístup ke všem důležitým technologiím společnosti Microsoft a mnohem lepší propojení do prostředí Microsoft Azure, pro které vyvíjíme klíčové nové moduly našich produktů. Na první výsledky se naši zákazníci a partneři můžou těšit už v nejbližších nových verzích Safetica.

Chcete si vyzkoušet nejnovější verzi Safetica DLP na vlastní kůži?

Vyzkoušet nyní!


Přečtěte si naše další novinky

Safetica se připojila do partnerského programu Technologické aliance Fortinet

Safetica 9.1: Citlivá data a cloud e-mail pod kontrolou


Michaela Kosičová, Copywriter @Safetica Technologies

Dělám obsah zábavnější a chci, aby vás Safetica nejen chránila, ale i bavila.

email

Okomentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.