Analýza chování uživatelů

Odhalte jak vaši zaměstnanci pracují, tisknou a využívají drahý software

Neohrožuje aktivita vašich uživatelů prostředí vaší firmy? Jak velké procento vašich nákladů na IT a HR je efektivně investováno? Kolik času vaši zaměstnanci promarní, když by měli pracovat?

Vyhodnoťte a minimalizujte skryté bezpečnostní hrozby

Získejte přehled o tom, co vaši zaměstnanci dělají v pracovní době.

Safetica vám dá kompletní informace o tom, kolik času stráví zaměstnanci na webu, sociálních sítích či v pracovních programech. Takže budete moci dělat informovaná rozhodnutí na základě reálného stavu produktivity zaměstnanců. K dispozici budete mít přesné statistiky o jednotlivcích i srovnání v rámci oddělení. Navíc, v případě podezřelých aktivit a změn chování budete okamžitě upozorněni a situaci tak můžete řešit bez prodlení.

Safetica - produktivita práce

Zjistěte, jak své firmě ušetříte náklady

online webinář

Zvyšte efektivitu IT nákladů

Snižte náklady na zbytečný tisk či nepotřebné softwarové licence.

Safetica vám pomůže ušetřit provozní náklady a zjistit kde lze omezit plýtvání. K dispozici budete mít například informace o využití drahých licencí, vytížení internetové sítě, času kdy běžely počítače naprázdno, anebo přehled barevného a nadměrného tisku. Uspořené finance tak budete moci investovat do toho co již dlouho odkládáte - například na firemní teambuilding či lepší počítače.

Safetica sledování efektivity tisku

Online demo

...vyzkoušejte Safetica hned teď

Kontrola efektivity práce pomocí Safetica Auditor

Kontrola efektivity pomocí Safetica Auditor

Je obtížné kontrolovat činnost zaměstnaců na počítačích. Proto vám Safetica Auditor ukáže kde můžete ušetřit na personálních nákladech a kde lze zabránit plýtvání.

Jak můžete zlepšit efektivitu ve vaší firmě pomocí Safetica Auditor?

Prozkoumejte Safetica Auditor