Technologičtí partneři

Safetica se spojuje s nejvýznamnějšími technologickými řešeními k usnadnění cesty k bezpečnému IT.

Technologické aliance

 

ESET

Prostřednictvím členství v ESET Technologické alianci je řešení Safetica doporučováno jako účinná platforma na ochranu dat, která rozšiřuje možnosti bezpečnostního portfolia ESET. Díky spolupráci ESET a Safetica Technologies je zajištění bezpečnosti koncových zařízení pro zákazníky ještě jednodušší.

www.eset.com

 

 

Microsoft

Safetica Technologies je členem Microsoft Partner Network. Safetica DLP je plně kompatibilní s Microsoft Azure Information Protection a bezpečnostními možnostmi Microsoft Office 365, které rozšiřuje. Řešení Safetica je postaveno na Microsoft technologiích a dokáže tak účinně ochránit firemní data bez ohledu na to, kde se nacházejí - od koncových zařízení až po cloud.

www.microsoft.com

 

Fortinet

Propojení řešení Safetica a produktů síťové bezpečnosti od Fortinet umožňuje společnostem chránit citlivá data bez ohledu na to, kde se nacházejí – od lokálních stanic a sdílených síťových disků až po přenos jednotlivých dat na síť. Jako hrdý člen Fortinet Technology Alliance Programu přináší Safetica společně s produkty Fortinet ucelené řešení na ochranu dat, které se snadno implementuje.

www.fortinet.com     Safetica a Fortinet    Výhody společného řešení

Příručka pro implementaci

 

Seclore

Integrace Safetica DLP (Data Loss Prevention solution) a Seclore, poskytovatele datově orientované bezpečnostní platformy, poskytuje společnostem automatizované řešení pro detekci, ochranu a sledování citlivých informací pro podnikovou sféru.

www.seclore.com    Výhody společného řešení