Blokování aktivity

Zaměříte úsilí zaměstnanců na správné cíle

S řešením Safetica máte nyní kontrolu nad tím, co se děje na pracovišti: Jaké stránky lidé mohou navštěvovat, jaké aplikace pouštějí a kolik toho smí vytisknout. Odstraněním souvisejících rozptýlení můžete zvýšit produktivitu vašich zaměstnanců o 30-40 %.

Klíčové vlastnosti:

  • Blokování aplikací
  • Filtrování webových stránek
  • Blokování a kvóty tiskáren
  • Reporty uživatelské aktivity

 

Omezte rozptylování internetem

Safetica vám umožní svázat výskyt na internetu s potřebami danými pracovní pozicí. Safetica vám dá přesný obrázek o tom, které weby uživatelé prohlížejí a zda se to týká jejich práce. Pokud ne, můžete přístup na stránky vybraným pracovníkům omezit nebo zakázat. Safetica také monitoruje a blokuje zabezpečená HTTPS spojení.
 

 

Nasaďte politiku akceptovatelného využití

Software Safetica představuje efektivní softwarové řešení politiky pro pohyb vašich zaměstnanců na webových stránkách. Sledujte, kdo z vašich zaměstnanců překračuje povolené limity a pružně na tyto incidenty reagujte ze stejného místa – Safetica Management Console. Díky jasně stanoveným pravidlům zaměstnanci vědí, kdy a jak moc mohou relaxovat.

 

Neplaťte licence za nevyužitý software

Safetica šetří vaše peníze za obnovení licencí programů, které nikdo nepoužívá. Ihned vidíte, která skupina nebo kteří uživatelé využívají jaké aplikace. Můžete jim také zabránit ve využití nevhodných aplikací.

 

Redukujte výdaje na tisk

Díky řešení Safetica si užijete profesionální tiskové řešení bez potřeby pořízení dalšího hardwaru nebo samostatného řešení. Safetica přináší do firmy efektivnější tištění na místních i síťových tiskárnách založené na kvótách, výjimkách a stanovení tisknutelných dokumentů. Lze odlišit barevný a černobílý tisk nebo zvolit, které aplikace mohou tisk využívat.

 

Řiďte uživatelskou aktivitu z jednoho místa

Safetica Management Console je centrálním bodem pro filtrování uživatelské aktivity. Bez dalšího tréningu mohou správci a manažeři výrazně redukovat náklady a rozptýlení zaměstnanců.