Správa zařízení

Získejte kontrolu nad přenosnými médii

Zařaďte přenosná média do zón, ve kterých je lze používat. Bezpečnostní politiky budou odrážet potřeby vašeho firemního prostředí – přenosná média mohou být sdílena mezi odděleními nebo omezena jen na určité stanice.

Klíčové vlastnosti:

  • Bezpečné zóny
  • Správa zařízení

 

Pusťte správná data dovnitř, ale zabraňte úniku citlivých dat

S řešením Safetica posílíte bezpečnost citlivých dat, ale neomezíte stávající firemní procesy. Můžete zvolit, která zařízení slouží pouze ke čtení a kdo s nimi může operovat. Pro každou kategorii citlivých dat můžete vybrat specifická zařízení k bezpečnému přenosu.

Cestovní disky umožňují vašemu personálu chránit data i na cestě k zákazníkovi (bez potřeby instalace Safetica na počítače klienta).

Zapomeňte na zpátečnické blokování celých portů nebo jejich vypínání. Řešení Safetica nabízí přesné rozpoznání jednotlivých zařízení a možnost povolit nebo zakázat každé z nich. Safetica také blokuje speciální zařízení jako Blu-Ray vypalovačky.

Klíčové vlastnosti:

  • DLP pravidla
  • Správa zařízení
  • Cestovní disky

 

Šetřete čas recyklací bezpečnostních politiky

Řešení Safetica vám umožní jednou nastavené politiky bezpečných zón, přenosných zařízení a tiskáren sdílet napříč vaší společností. Po zkušebním nasazení na části vaší sítě tak můžete téměř okamžitě ochránit celou společnost.

 

Eliminujte rizika uživatelských zařízení – BYOD trendu (Bring Your Own Device)

Vytvořením pravidel pro práci s přenosnými médii můžete zabránit uživatelům v ukládání citlivých dat na jimi přinesená zařízení bez patřičné ochrany. Můžete také zakázat zápis na taková média nebo povolit jen ta schválená.

Klíčové vlastnosti:

  • Cestovní disky
  • Správa zařízení

 

Správa zařízení na jednom místě

S novým faceliftem Safetica Management Console nyní můžete všechny přenosná zařízení ve vaší firmě spravovat z jednoho místa. Safetica Management Console běží na mnoha operačních systémech Windows včetně nejnovějšího Windows 8.

O hrozícím nebezpečí a bezpečnostních incidentech budete informováni kdekoliv na svém telefonu Blackberry, iPhone nebo jakémkoliv jiném s podporou e-mailů.

Klíčové vlastnosti:

  • Safetica Management Console
  • Rychlá upozornění